Wina z Harcegowina

Wina z Harcegowina

BlatinaWinnica: Citluk

Region: Citluk

Szczep: 100% Blatina

Typ: czerwone wytrawne

Objętość: 0,75 L

Znakomite wina Blatina produkowane są w śródziemnomorskim klimacie w winnicach Citluk pomiędzy miejscowościami Mostar i Medjugorie w Hercegowinie. Blatina jest mocnym i odświeżającym winem o ciemnorubinowym zabarwieniu, o łatwym do rozpoznania aromacie, pełnym i harmonijnym smaku. Znakomicie komponuje się z serami, wędlinami, potrawami z grilla, jagnięciną, wołowiną i dziczyzną. W Blatinie skondensowane jest słońce upałów panujących latem w Hercegowinie.

KamenoWinnica: Citluk

Region: Citluk

Szczepy: Zilavka, Bena, Krkosija

Typ: białe wytrawne

Objętość: 0,75 L


Wysokogatunkowe białe wino wytrawne. Zwiewnie odświeżające z nutą owocowo kwiatową. Powstałe z kupażu trzech rodzimych szczepów. Barwa żółto - zielonkawa. Polecane do owoców morza, serów, wędzonych wędlin, białego mięsa, ryb, jagnięciny, cielęciny. Można serwować z deserami.

Zilavka MostarWinnica: Citluk

Region: Mostar

Szczepy: Zilavka, Bena, Krkosija

Typ: białe wytrawne

Objętość: 0,75 L

Wysokogatunkowe białe wino o żółto-zielonkawym zabarwieniu, produkowane z rodzimych szczepów winogron Zilavka, Bena i Krkosija z wyselekcjonowanych winogron z rodzimych winnic. Znakomicie komponuje się z serem, owocami morza, wędzoną szynką, białą rybą, białym mięsem, jagnięciną, cielęciną i potrawami z grilla.

Login or Register


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/winnacja/domains/winnacja.pl/public_html/modules/mod_jdialog/mod_jdialog.php on line 18