Alkohole z Polski

Alkohole z Polski

Goldwasser NowośćDoskonały aromatyczny trunek, a w nim płatki 23 karatowego złota. I choć receptura jej poprzedniczki – Złotej Gdańskiej Wódki – przez wieki była owiana tajemnicą, dziś wiemy, że to właśnie aromatyczne zioła są podstawą doskonałego smaku. Likier ten to kompozycja kilkudziesięciu aromatycznych ziół połączonych ze znakomitym i mocnym alkoholem była uwielbiana m.in. przez Carycę Katarzynę Wielką i Ludwika XIV.Unikalna kompozycja ziół tworzy wyjątkowy i niepowtarzalny smak trunku, a cudowne właściwości zatopionych płatków złota dodają wigoru i energii.

Miody pitne Krynickie NowośćMiody Krynickie to wysokiej jakości miody (Półtorak, Dwójniak, Dwójniak-Maliniak, Trójniak) produkowane w przeważającej części z miodów jesiennych z niewielką domieszką miodów wiosennych, ziół i soków owocowych. Wytrawne w smaku, różnią się jego intensywnością w zależności od stopnia rozcieńczenia oraz zawartości miodów jesiennych i garbników owocowymi. Wszystko to powoduje, że smak tych miodów na długo pozostają w pamięci. Swą wyjątkową głębią aromatu powodują niezapomniane wrażenia smakowe.

Miody pitne Sandomierskie NowośćMiody pitne powstające w Pasiece Macieja Jarosa - lidera polskiego miodosytnictwa. Trunki powstające w procesie fermentacji miodu - najczęściej lipowego (zarówno wiosennego jakj i jesiennego). W zależności od rozcieńczenia brzeczki wodą otrzymujemy miód Półtorak, Dwójniak lub Trójniak, a także Dwójniak-Maliniak w którym część z potrzebnej do produkcji wody zastąpiono sokiem malinowym. Leżakujące w beczkach dębowych przez okres nawet 5-6 lat miody nabierają smaku i aromatu, który przypada do gustu nawet najbardziej wybrednym podniebieniom: od zharmonizowanego smaku winogron w Półtoraku do słodyczy zrównoważonej naturalną cierpkością miodów jesiennych i garbników owocowych. Miody Sandomierski to świetny pomysł na prezent.

Starka NowośćOkowita Starka to polska okowita zbożowa o złotym kolorze. Dojrzewająca przez wiele lat w dębowych beczkach nabiera niepowtarzalnego i niepodrabialnego koloru oraz smaku. Przez ostatnie lata zapomniana teraz wraca w wielkim stylu. W naszej ofercie znajdują się Starki 18, 21, 25, 30 oraz 35 (!) -letnie. Długie i powolne leżakowanie sprawia, iż mamy do czynienia z trunkiem którego nie da się nie lubić.

Login or Register


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/winnacja/domains/winnacja.pl/public_html/modules/mod_jdialog/mod_jdialog.php on line 18