Alkohole z Mołdawii

Alkohole z MołdawiiDivin WiktoriaProducent: Kvint

Wiek: 25 lat

Zawartość alkoholu: 40%

Objętość: 0,7L

Koniak produkowany z wysokogatunkowych destylatów dojrzewających w dębowych beczkach co najmniej 25 lat. Koniak ma złożony bukiet, w którym harmonijnie łączy się aromat kwitnących winogron i jesiennego dębowego lasu.

Divin SupriseProducent: Kvint

Wiek: 20 lat

Zawartość alkoholu: 40%

Objętość: 0,5L

Divin Siurpriznyj - słynna marka mołdawskiego brandy, znana szerokiemu gronu koneserów. Produkowany jest od 1961 roku według klasycznej technologii z destylatów dojrzewających w dębowych beczkach. Otwiera serię starych koniaków. Charakterystyczna są dla niego bursztynowa barwa i przebijająca się w smaku nuta wanilii. W tym trunku niemal wyczuwalna jest klasa i dbałość o najmniejsze szczegóły.

Divin TiraspolProducent: Kvint

Wiek: 15 lat

Zawartość alkoholu: 40%

Objętość: 0,5L

Divin został wyprodukowany z okazji 100-lecia zakładu Kvint (w 1997 roku) z wysokogatunkowych destylatów dojrzewających w dębowych beczkach, co najmniej 15 lat. Jego elegancję dodatkowo podkreśla harmonia, dobrze rozwinięty bukiet i nadzywczajna miękkość. Kwiatowy zapach ujawnia waniliową nutę z ekspresyjnymi niuansami suszonych śliwek i czekolady. Nieograniczony czas przechowywania.

Divin DoinaProducent: Kvint

Wiek: 9 lat

Zawartość alkoholu: 40%

Objętość: 0,5L

Divin DOINA brandy XO produkowany jest przez wytwórnię win i brandy "KVINT" mieszczącą się Tyraspolu. Od 1957 roku ich brandy powstaje według klasycznej technologii z  wysokogatunkowego i czystego destylatu winogronowego. Dojrzewa on w dębowych beczkach, przez co najmniej 9 lat. Harmonia i dobrze rozwinięty bukiet łączy  się w nim z męskością, co odpowiada męskiej naturze. Idealny prezent dla mężczyzny, jak i też doskonały kompan do potraw z lekkich mięs czerwonych , serów oraz wędlin.

Login or Register


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/winnacja/domains/winnacja.pl/public_html/modules/mod_jdialog/mod_jdialog.php on line 18